Popis rodiného domu

Základní informace
Lokalita Praha 10 – Pitkovice
Ulice Klouzková
Dispozice 5+KK
Plocha 177 m²
Zahrada 1 520 m²
Vytápění Plynový kotel
Parkování Garáž + před domem
PENB D – 194 kWh/m².rok
Postaven V roce 2003
Kuchyň Zařízená
TV Satelitní TV
Internet Bezdrátový s anténou
Zabezpečení Elektr. signalizace
Stav Rezervováno

DŮM

Vstup do domu je zajištěn bezpečnostními dveřmi, za kterými se nachází vstupní chodba (zádveří), ze které vedou dveře do garáže, spodní koupelny a obývacího prostoru, který je tvořen obývacím pokojem, jídelnou a kuchyní. Přímý vstup na zahradu je možný francouzskými dveřmi z kuchyně i z arkýře v obývacím pokoji. Kuchyň je vybavena vestavěnou kuchyňskou linkou do tvaru U a její součástí jsou mramorová pracovní deska a vestavěné spotřebiče (kombinovaná lednice, myčka, elektrická trouba, plynová plotna, digestoř s odtahem. Obě podlaží spojuje dřevěné masivní schodiště osvětlené díky střešnímu oknu denním světlem. Pod schodištěm se nachází ještě praktická komora (spíž). Ve 2. NP se nachází prostorná ložnice a tři další pokoje, dále pak koupelna a komora. V patře jsou také dva balkony, na které je vstup ze 3 pokojů. Z horní podesty je také vstup na půdu, který je zajištěn skládacími schůdky. Půda poskytuje další úložný prostor o ploše cca 25 m2. Dispoziční uspořádání interiéru domu a jeho možného využití je patrno z přiložených 2D a 3D půdorysů. Dům je postaven z r. 2003 a je průběžně udržován.

POZEMEK

Na pozemku se nachází samostatně stojící zděný rodinný dům, zpevněná plocha na parkování 3 aut, dřevěný zahradní domek, terasa na venkovní posezení a okrasná zahrada. Celý pozemek je oplocen, z větší části drátěným pletivem a z části zdí. Vjezd na pozemek z ulice je posuvnými vraty s dálkovým ovládáním. Zahrada je osázena okrasnými stromy a keři.

ENERGIE A SÍŤĚ

Vytápění domu je zajištěno závěsným plynovým kotlem VAILLANT 24 kW s uzavřenou spalovací komorou s kombinovaným svislým odkouřením nad střechu domu. Otopná tělesa jsou ocelové deskové radiátory s termostatickým ventilem a hlavicí. Ohřev vody je zajištěn průtokovým ohřívačem, který je součástí kotle. Regulace provozu kotle je zajištěna prostorovým termostatem. V domě je komín na krb. PENB – třída energetické náročnosti D (194 kWh/m2.rok). Dům je chráněn elektronickou zabezpečovací signalizací.Na pozemku jsou zavedeny tyto sítě: elektřina, plyn, veřejný vodovod a kanalizace, v domě je satelitní TV anténa a bezdrátový internet s anténou.

Prodej rodinného domu se zahradou
Praha 10 - Pitkovice
Ing. Zbyněk Hloušek
Tel.: 732 237 741
E-mail: hlousek@hlousekreality.cz
www.hlousekreality.cz
www.zbynekhlousek.cz